بازی های ما

استودیو بازی میدوپیا

سر ضرب: فوتبال آنلاین

سر ضرب : فوتبال آنلاین یک بازی موبایلی به شدت اعتیاد آور در دسته تفننی – ورزشی است که در طی یک سال گذشته مخاطبان و هواداران زیادی را به خود جذب کرده و توسط مارکت های داخلی همچون کافه بازار و مایکت به دفعات مکرر مورد توجه و پروموت قرار گرفته و در حال حاضر این بازی در لیست پر فروش های بازار و مایکت قرار دارد. کنترل این بازی تک انگشتی و زیگ زاگی بوده و در آن بازیکن می بایست تلاش کند با انجام عکس العمل هایی به موقع از موانع عبور کرده و در هر مرحله توپ را وارد دروازه کند.

گیم پلی ساده و اعتیاد آور

گیم پلی بازی سر ضرب بسیار ساده و تک انگشتی بوده و به واسطه تنوع زیاد در مراحل و چالش ها می تواند بازیکن را تا هفته ها درگیر سازد.

تورنومنت آنلاین هفتگی

علاوه بر هزار مرحله آفلاین در سر ضرب بازیکنان می توانند هر هفته برای کسب رتبه برتر در بخش تورنومنت آنلاین با یکدیگر به رقابت بپردازند.

تصویر آهسته

از این شگرد می توان برای آهسته کردن حرکت توپ استفاده نمود و با دقت بیشتری از بین موانع عبور کرد.

سپر محافظ

با کمک سپر محافظ در مراحل سخت بازیکن می تواند تا 10 بار خطا کرده و توپی از دست ندهد..

پرواز بادکنک

با استفاده از شگرد پرواز بازیکن قادر خواهد بود برای مدت زمان محدودی از بالای موانع پرواز کند.

بازی های دیگر ما

آژیر

آژیر یک بازی جذاب و اکشن در ژانر رانندگی بوده که در آن بازیکنان برای ورود به آکادمی رانندگان پلیس با یکدیگر رقابت می کنند. رقابت در این بازی بر مبنای مسافت طی شده توسط هر راننده سنجیده شده و هر بازیکن مدام تلاش میکند تا رکورد بهتری را به ثبت برساند. به زودی در یک آپدیت ویژه بخش رقابت آنلاین نیز به این بازی اضافه میشود.